Właścicielem marki taratatu jest FinGo Capital S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Grochowska 152 lok.3, 04-329 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000663247, NIP: 1132930245, REGON: 366553244, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 10 300 000 zł. Numer wpisu w rejestrze instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego: RIP000090.

Taratatu postało z myślą o odpowiedzialnym udzielaniu pożyczek. Kwotę pożyczki dostosujemy do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Wniosek o pożyczkę rozpatrzymy w zaledwie kilka minut a pieniądze otrzymasz niezwłocznie.


Pożyczkę w taratatu może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

- jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,

- posiada pełną zdolność do czynności prawnych,

- jest konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa,

- jest w wieku od 21 do 70 lat,

- posiada osobisty rachunek bankowy,

- uzyska pozytywną ocenę zdolności i wiarygodności kredytowej,

- w chwili wnioskowania o pożyczkę, nie posiada zaległości pieniężnych względem taratatu,

- dokona poprawnej rejestracji na stronie taratatu.pl oraz złoży wniosek o pożyczkę.

Szybka gotówka z taratatu może być przeznaczona na dowolny cel. To na co przeznaczysz pieniądze nie ma wpływu na naszą decyzję kredytową.


Stawiamy na odpowiedzialne udzielanie pożyczek, dlatego też zanim zostanie udzielona przez nas pożyczka, Dział Ryzyka Kredytowego weryfikuje zdolność kredytową i wiarygodność finansową, korzystając z baz danych zawierających informacje o Twoich płatnościach.

Taratatu nie oferuje chwilówek, a wyłącznie pożyczki ratalne.

Wystarczy, że posiadasz aktywny telefon komórkowy, ważny dowód osobisty oraz adres e-mail. Wszystkie formalności załatwisz online, bez konieczności wychodzenia z domu.

W zależności od potrzeb możesz skorzystać z naszej oferty i aplikować o kwotę od 1000 złotych do 1500 złotych. Pożyczka taratatu udzielana jest maksymalnie na okres 6 miesięcy.

Na całkowity koszt pożyczki składają się wszelkie koszty, należności jakie Pożyczkobiorca jest zobowiązany ponieść w związku z udzieloną pożyczką. Na całkowitą kwotę do spłaty składają się: kwota pożyczki, odsetki ustawowe, prowizje.

Na stronie taratatu.pl zamieszczony został specjalny kalkulator kredytowy, przy pomocy którego w łatwy sposób obliczysz całkowity koszt pożyczki oraz poznasz wysokość raty. Kalkulator kredytowy to bardzo przydatne narzędzie dla osób planujących zaciągnięcie kredytu.

Do uzyskania pożyczki w taratatu nie jest wymagane posiadanie gwaranta.

Aby wnioskować o pożyczkę, wystarczy wejść na stronę: taratatu.pl. Za pomocą suwaków wybrać kwotę pożyczki, ilość dni oraz wypełnić wniosek. W następnym kroku Twoje dane zostaną zweryfikowane za pomocą systemu Kontomatik. Po dokonaniu weryfikacji otrzymasz decyzję o przyznaniu Ci pożyczki bądź o odmowie.  

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z uzupełnieniem wniosku, skontaktuj się z nami pod numerem 22 121 86 79. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni powszednie od 8.00 do 16.00.

Kontomatik jest metodą weryfikacji danych osobowych Klienta. Jest ona znacznie szybsza niż tradycyjny przelew, dzięki czemu czas oczekiwania na pieniądze znacznie się skraca. Aby móc skorzystać z tej metody weryfikacji, wystarczy zalogować się do swojego konta bankowego na naszej stronie. Dzięki najnowocześniejszej technologii dane są w pełni bezpiecznie, a cały proces odbywa się w pełni automatycznie.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Wniosek o pożyczkę można natomiast składać w dowolnym czasie, serwis działa 24 godziny na dobę

Twój wniosek rozpatrzymy niezwłocznie po ukończeniu rejestracji. Bardzo cenimy Twój czas, dlatego po przeanalizowaniu Twojego wniosku tego samego dnia wyślemy do Ciebie wiadomość sms oraz e-mail z decyzją.

Najważniejsza jest dla nas Twoja wygoda oraz jak najszybsze przelanie pieniędzy na Twoje konto, dlatego też umowę podpisujesz online, bez konieczności jej drukowania i wysyłania. Należy jednak mieć świadomość, że zawarcie umowy za pośrednictwem strony taratatu będzie miało pełną moc prawną.

Okres obowiązywania umowy to czas od jej podpisania do przewidzianej zgodnie z harmonogramem spłaty należności. Okres obowiązywania umowy jest ustalany indywidualnie i zależy od wybranego wariantu spłaty pożyczki.

W taratatu wypłata pożyczki następuje niezwłocznie po akceptacji wniosku. W zależności od banku, w którym posiadasz rachunek bankowy, transfer pożyczki może dokonać się błyskawicznie lub może być zależny od godzin sesji międzybankowych, przy czym maksymalny czas, to 7 dni od rozpatrzenia wniosku.

Tak. Spłata pożyczki jest możliwa w dowolnym czasie. Z tego tytułu nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. W celu dokonania spłaty pożyczki przed terminem, skontaktuj się z naszym biurem obsługi Klienta.

Wszystkie opłaty związane z udzieleniem i obsługą pożyczki są jasno określone w umowie.

Spłaty pożyczki możesz dokonać przelewem na indywidualny rachunek. Numer rachunku znajdziesz na Umowie Pożyczki oraz w Harmonogramie Spłat. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer uzyskanej pożyczki.

W terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy. W tym celu musisz wysłać na adres naszej siedziby stosowne oświadczenie. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy stanowi załącznik do umowy pożyczki.  

Taratatu udziela pożyczek dokonując indywidualnej oceny zdolności kredytowej każdego Klienta oraz według wewnętrznych procedur firmy. Odmowa przyznania pożyczki spowodowana może być niespełnianiem warunków, w szczególności: kryterium wieku, wpisu do rejestru dłużników, błędnych danych wskazanych w trakcie rejestracji czy też braku wymaganej zdolności kredytowej.

To, czy otrzymasz kolejną pożyczkę, zależy od Twojej wiarygodności, zdolności kredytowej oraz od tego, czy terminowo dokonujesz spłaty aktualnie posiadanej pożyczki.


Dla dobra Klienta i zachowania jego płynności finansowej nie oferujemy rat balonowych.

W przypadku kredytu, jak i pożyczki, mowa jest o udostępnianiu określonej kwoty środków pieniężnych, na podstawie zawartej umowy. To co różni oba produkty to przede wszystkim to, że kredyt udzielany jest wyłącznie przez banki, natomiast pożyczka udzielana może być zarówno przez osoby prawne (w tym banki), jak i osoby fizyczne.

Odpowiedzialne udzielanie pożyczek jest fundamentem działalności taratatu. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca pożyczek udzielamy jedynie osobom zdolnym uregulować swoje zobowiązania finansowe. Kredyt zaciągnięty w banku lub w innej instytucji finansowej nie jest barierą, pod warunkiem, że otrzymasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie pod kątem zdolności kredytowej, a następnie informujemy Cię o decyzji SMS-em lub e-mailem. 

Przede wszystkim nie unikaj kontaktu z nami. Jeśli będziesz miał chwilowy problem z uregulowaniem zobowiązania na czas, skontaktuj się z nami! Wspólnie wypracujemy rozwiązanie, które pozwoli Tobie spokojnie spłacić swoje zobowiązanie. Pamiętaj: twoje opóźnienie płatności to także nasz problem. Jesteśmy po to, by rozwiązać go wspólnie. Zadzwoń: (22) 121-86-79.

Tak. Zachowujemy najwyższe standardy ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa. Dane uzupełniane we wniosku są niezbędne dla świadczenia przez nas usług pożyczkowych. Administrator danych osobowych jest FinGo Capital S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Grochowska 152 lok.3, 04-329 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000663247, NIP: 1132930245, REGON: 366553244, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 10 300 000 zł. Numer wpisu w rejestrze instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego: RIP000090, świadcząca usługi za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej bez bezpośredniej obecności stron. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym Regulaminem oraz Polityką Prywatności.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni powszednie od godziny 8:00 do 16:00. W celu skontaktowania się z nami zadzwoń pod numerem telefonu 22 121 86 79. Możesz też skontaktować się z nami mailowo, pisząc na adres kontakt@taratatu.pl.

FINGO Capital S.A.

Warszawa, ul. Grochowska 152 lok.3, 04-329 Warszawa

Biuro czynne pon-pt, godz. 8:00-16:00

KRS: 0000663247

NIP: 1132930245

REGON: 366553244

Nr telefonu: (0-22) 121 86 79
Email: kontakt@taratatu.pl
facebook
twitter